Polecamy miejsce w sieci: www.lowking.pl

Łukasz Dróżdż 7 sierpnia 2013 0
Seria "Mojepodium.pl Poleca"

Seria „Mojepodium.pl Poleca”

Przez te wszystkie lata treningu i poszukiwań rzeczy rzetelnych i godnych uwagi natrafiłem na miejsca które w mojej ocenie zasługują na wyróżnienie. Postanowiłem się odwdzięczyć za uzyskaną w ten sposób wiedzę, która dziś sprawiła, że znajduje się tutaj, z bagażem doświadczeń i przemyśleń który posiadam. W ten sposób powstał dział: „Mojepodium.pl Poleca”, i biorę pełną odpowiedzialność za informacje w nim zawarte.

MOJEPODIUM.PL POLECA

MIEJSCE W SIECI: STRONA WWW.LOWKING.PL INFORMACJE O TEMATYCE MMA

Strona www.lowking.pl nie przekroczyła nawet 2 lat istnienia, a już zostawiła swój solidny odcisk na kartach rozwoju MMA w Polsce. Wszystko to za sprawą wysoce profesjonalnego podejścia do tematyki analiz starć prowadzonych w tej dyscyplinie sportowej.

Logo lowking.pl

Logo lowking.pl

Rzadko kiedy spotkamy w tym miejscu newsy ze świata sztuk walki, prędzej natomiast odnajdziemy szczegółową analizę, krok po kroku porażki mistrza UFC, bądź też zadanego jemu ciosu kończącego konfrontacje. Prym wśród artykułów zamieszczanych na stronie wiodą serie „Sierpem” oraz „Przed Burzą” które każdorazowo wywołują mocny odzew ze strony czytelników. Silnym akcentem portalu jest też „intuicja” jego twórców. Często poprzez odpowiednie zestawienie wydarzeń z Polskiego ringu/oktagonu, potrafią przewidzieć zestawienie walk na poszczególnych galach, bądź też roszady w organizacjach (np. wstąpienie do UFC Piotra Hallmana).

Nowy design strony

Nowy design strony

Wróżę „Lowkingowi” wielki sukces, a samemu twórcy składam podziękowania za stworzenie olbrzymiej kopalni wiedzy na temat mieszanych sztuk walki.

Komentarze