Hit czy Kit?

Joanna Pietrzak 1 sierpnia 2016 0
⛔️”Naukowcy odkryli innowacyjna metodę…”
⛔️”Ostatnie odkrycie naukowców …”
⛔️”Badania naukowców z uniwersytetu xyz potwierdzają…”(…) ze istnieje kolejny cudowny specyfik na zgubienie 20kg w tydzień…

Gdy widze sam początek zdania to robi mi sie niedobrze…

????”Zgubiłam 10kg juz w 5dni…”

Nooooo… A co w ciagu kolejnych 15? 20kg na plusie?

Jak widze kolejny „innowacyjny” produkt to zapala mi sie CZERWONA lampka… Jak sie okazuje w 99% (jesli skład nie jest „tajemnica kucharza” i nie został utajniony pod pięknymi nazwami dimetylosratatatata) główne składowe danego produktu to substancje przeczyszczające oraz diuretyczne..

No kochani- jak sobie siądziemy na kibelku na godzinkę to trochę poleci… Niestety utrata kilogramów wiąże sie z pozbyciem złogów jelitowych oraz wody z organizmu, a nie tłuszczu…

Nikt nie pisze co sie dzieje gdy wrócisz do swoich ukochanych pierogów i kakao…
Wiadomo, ze przez pierwszy tydzień bedziesz czuć sie jak motyl i jedzenie bedziesz miec w poważaniu, ale po tym czasie przyjdzie potworny głód.
Ten potwór spowoduje, ze wypełnisz swoj żołądek po sam korek i albo wpadniesz w wir przeczyszczania czyli diete nazwana przeze mnie dieta klozetowa, albo bedziesz jesc bez opamiętania!

Nie daj sie oszukać!
Nie przytyłaś w tydzień i w tydzień nie schudniesz bez wysiłku! Musisz zmienić podejście do odżywiania i aktywności fizycznej- nie na chwile tylko na całe życie!

Komentarze